Зразок оформлення тез_2

Тематичний напрямок: Соціальні процеси та конфлікти після катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Тема доповіді : Соціальна захищеність населення  на протязі 30 років після трагедії на Чорнобильській АЕС
Доповідач: П.І.Б.

Актуальність дослідження:  актуальність дослідження визначається тим, що виникла необхідність визначення рівня задоволеності населення щодо питань соціального захисту населення.
Мета й задачі дослідження: метою роботи є визначення соціальної захищеності населення на протязі 30 років після аварії на ЧАЕС.
Для досягнення зазначеної  мети в роботі були вирішені наступні задачі:
1. Визначено основні категорії населення, що зазнали радіаційного опромінення;
2. Питання винесено на анкетне обговорення в соціальні мережі, за результатами якого зроблено графічний аналіз думок різних людей. 
Обєктом дослідження є категорії постраждалого населення внаслідок аварії на ЧАЕС.
Предметом дослідження є рівень соціальної захищеності населення на протязі 30 років після аварії.
Основні тезиси теми: За офіційними даними, від Чорнобильської катастрофи в Україні постраждало близько 3,3 мільйона осіб, кожен третій – дитина. Із зони, ураженої радіацією (зони відчуження), евакуйовані мешканці 81 населеного пункту (91 тисяча осіб), а до зони безумовного відселення потрапило 92 населені пункти.
Однією з найважливіших складових для вирішення цих проблем стало створення правових, законодавчих, організаційних та наукових засад захисту постраждалих людей.
Коло викликаних Чорнобильською катастрофою проблем з часом не зменшується, а навпаки – розширюється і стає гострішим.
Практичне значення дослідження визначене тим, що усвідомлення результатів та помилок соціальної діяльності дасть можливість не робити помилок в майбутньому.
Основні результати роботи: результати дослідження вказують на багато хвилюючих громадян питань, є невдоволені вирішенням соціальних питань, але, в основному, на думку людей, держава піклується про постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Ключові слова: соціальна захищеність населення, Чорнобильська трагедія, радіоактивно забруднені території.



 

Комментариев нет:

Отправить комментарий